HÅRBRODERI, signerad C Bratt 1789.

"Vue du Port Cagliari, dans la Sardaigne". Hårbroderi på silke. Originalram bronserad och förgylld. 19 x 23 cm.

Slitage. Några skador.

Utropspris
5 000 SEK