STOP, Sterling silver, 14K guld. London 2000-tal. 1/2 pint. Vikt 217 g.

Stopet är förgyllt på insidan. Det på stopet applicerade guldlejonet väger uppskattningsvis 10 g. Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
400 EUR