SENASPSKÅL, silver, England, Sheffield 1902. Vikt 119 g.

Genombruten dekor av puttis och blomstergirlanger. Insida av blått glas. Sked i silver, ej tillhörande. Vikt 119 g inkluderar endast silver för skål och sked.

Bruksslitage. Repor och buckla på lock.

Utropspris
2 000 SEK