Madeleine Pyk – en samling F769

Gunnar Cyrén

(Sverige, 1931-2013)
Gunnar Cyrén
(Sverige, 1931-2013)

POPGLAS, Gunnar Cyrén, Orrefors, signerad.

Gul och blå glasmassa. Signerad Orrefors EXPO B 476-67 Gunnar Cyrén.

Obetydligt slitage. Bubbla.

Formgivare

Utropspris
1 500 SEK