BORD
Italien, 1800-slut.

Oktagonal, på balusterfot. Rik dekor av intarsia. Diameter ca 63, höjd ca 74 cm.

Konditionsrapport

Slitage, repor och märken och mindre stötskador.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8784934 bukobject
    • 8784934 thumb
    • 8784935 thumb
    • 8784936 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 700

    178 EUR
    189 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (6 bud)