Madeleine Pyk – en samling F769
459269

ARMRING, sterlingsilver med vit sten, Per Dåvik, Alton, 1973. Vikt 74,5g.

Öppen med bergkristall. Diameter ca5,5 cm.

Slitage. Sten med nagg samt lös i infattning.

Utropspris
1 500 SEK