Annikki Hovisaari

(Finland, 1918-2004)
Annikki Hovisaari
(Finland, 1918-2004)

VAS, stengods, Annikki Hovisaari, Arabia, 1960-tal.

Balusterformad, med hänklar. Höjd 29 cm.

Repor.

Utropspris
3 000 SEK