SOFFBORD, signerat och daterat P. Törneman 1967. Märkt LXXXIII/CC.

Teak och emalj. Storlek 89,5x89,5 cm, höjd 52 cm.

Lackskador på sargen, smärre repor.

Utropspris
150 EUR