Allmoge
459625

BOCKBORD, allmogestil. Modern tillverkning.

Bockbord, allmogestil. modern tillverkning.

Vitmålad. Kopplade ben. 2 iläggsskivor. Längd 120, bredd 65 (35x2), höjd 74.

Bruksslitage. Märken och repor. Senare bemålning. Senare iläggsskivor.

Utropspris
1 500 SEK