Smycken
459626

HÄNGE, silver med fasettslipad bergskristall, Stigbert för Heribert Engelbert, Stockholm, 1943. Vikt 27 g.

Hänge, höjd 4,5 cm . Kedja, importstämplad, ej från Stigbert, längd 59 cm. Vikt 27 g inkluderar både hänge samt kedja.

Bruksslitage.

Engelbert Ab Heribert

Utropspris
2 000 SEK