John Crome

(England, 1768-1821)
John Crome
(England, 1768-1821)

JOHN CROME, olja på pannå, signerad.

Landskapsscen med staffagefigur. 35 x 45 cm.

Uppfodrad duk, retuscher, smärre krackeleringar.

Utropspris
7 000 SEK