BREVPRESSAR, 3 st, glas, bland annat Baccarat. Frankrike, 1800-tal samt 1900-tal.

Samtliga i klarglas med så kallad "Mille fiori"-dekor. En med vita slöjor, denna Clichy, 1800-tal). Diameter ca 5-6 cm.

Slitage, repor och nagg. En med mer framträdande märke (den mindre).

Utropspris
1 800 SEK