Madeleine Pyk – en samling F769

FICKUR, 14k guld, L.U.C Chopard, 1900-talets början. Vikt 84 g. KLOCKKEDJA, 18k guld. Vikt 13 g.

Ankargång. Vit urtavla med arabiska siffror märkt L.U.C. Diameter 49 mm. Klockkedja, längd 44 cm.

Bruksslitage samt gravyr. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK