SÄNG, nyrenässans, Ryssland 1800-talets slut.

Gavlarnas höjd 112,5 cm resp 134 cm, bredd 103 cm.
Resårmadrassen 90x200 cm.

Lackskador. Madrass med knappt märkbart slitage.

Utropspris
1 000 EUR