KANDELABRAR, ett par, tenn, "Gerotin", jugend. Danmark/Holland, 1900-talets första hälft.

Hamrat tenn. Fyra ljusarmar. Balusterformat skaft. Höjd 28.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK