HURTS PÅ HJUL, 1900-talets andra hälft.

Metall hurts på fyra hjul. Tre öppningsbara lådor. Längd 82, bredd 43, höjd 86 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Rost samt repor. Skiva saknas.

Utropspris
1 500 SEK