BESTICKSERVIS, 50 delar, silver, Cohr, Danmark, total vikt ca 2257 gram.

14 bordsgafflar, längd ca 17 cm
13 bordsknivar, längd ca 18,5 cm
15 bordsskedar, längd ca 17 cm
2 efterrättsskedar, längd ca 15,5 cm
6 kaffeskedar, längd ca 13 cm

Bruksslitage. Repor. Ett knivskaft med tryckskada.

Utropspris
3 000 SEK