BORD OCH STOLAR 2 ST, Monroe shock absorbers, 1900-talets senare del.

Blålackerad metall och plast. Stolarnas höjd 85. Bordets höjd 110. Diameter 62 cm.

Smärre slitage. Repor och märken. Hål vid söm på en stol.

Proveniens

Samling tillhört Roland "Lövis" Johansson.

Utropspris
2 000 SEK