MODELLBILAR, 10 st, Ferrari, bla fabrikat Burago och Maisto, 1900-talets senare del.

Olika modeller bla F40 1987, GTO 1984, Testa Rossa 1984, 250 Le Mans 1965. Längd bla 18 cm.

Delar saknas. Smärre slitage.

Proveniens

Samling tillhört Roland "Lövis" Johansson.

Utropspris
2 000 SEK