BORDSUR, Spendia Paris, 1900-talets senare del.

I form av hjälm med visir. Plast. "Champion". Höjd 30 cm.

Ej funktionstestad. Något gulnad. Slitage.

Proveniens

Samling tillhört Roland "Lövis" Johansson.

Utropspris
2 000 SEK