ARMBANDSUR, herr, med band 18k guld, Royal, Shock stop, 1950/60-tal. Totalvikt ca58g.

Manuell, diameter 34mm. Band, X-länk, längd 22cm.

Glas saknas, visare och urtavla skadade. Ej funktionstestad. Slitage.

Utropspris
4 000 SEK