STAFFLI, 1900-talets första hälft.

Delvis ställbar. Längd ca 60, djup ca 63, höjd ca 177 cm.

Bruksslitage samt smärre förslitningsskador. Nagg och repor. Mindre lagning samt limrester.

Utropspris
2 000 SEK