Conny Burman

(Sverige, 1831-1912)
Conny Burman
(Sverige, 1831-1912)

CONNY BURMAN, 3 st, akvareller, signerade och två daterade 1896 och 1906.

Samtliga med Stockholmsmotiv. 26x18, 29x19, samt 25x19.

Smärre slitage. Något gulnade.

Utropspris
1 500 SEK