SOFFBORD, Fredrik Schriever-Abeln, 1960/70-tal.

Rökfärgad glasskiva. Kopplat underrede. Längd 134, bredd 88, höjd 57 cm.

Ställvis slitage och repor. Skiva med smärre kantnagg.

Utropspris
2 500 SEK