TAKLAMPA, "Halo There", Olle Andersson, Boréns, 1980-tal, h 55 cm.

Vitlackerad plåt med detaljer i Rött, blått och gult. Diam 65.

Bruksslitage, smuts, märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK