BECHFELT, CARL HENNING, olja på duk. Sign och daterad 1911.
Majbrasor på Vikbolandet. 76 x 100.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK