BESTICK, 23 delar "Olga", snarlika, svenska stämplar, 1800-talets mitt. Vikt ca 1642 gram.

Modell Olga. 10 matskedar (22), 6 bordsgafflar (20), 5 bordsskedar (18), 1 fruktkniv (17) samt ragusked (29).

Monogram. Bruksslitage. Några med bucklor.

Utropspris
6 000 SEK