OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad W Stone. England, 1800-talets andra hälft.

Landskap med fiskande man. 25 x 45 cm.

Mindre ytsmuts/oxiderad fernissa. Märken efter spännram.

Utropspris
2 000 SEK