KOMMOD, 1800-talets mitt.

KOMMOD, 1800-talets mitt.

Fanerad med mahogny. Uppfällbart lock för handfat. Dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 43. Djup 40. Höjd 87 cm.

Repor och märken.

Utropspris
4 000 SEK