Smycken
468408

HALSBAND samt ÖRHÄNGEN, 18k guld samt korall.

Stämplade OPI. Halsbandets längd ca 45 cm. Kulornas diameter ca 6,2 mm. Örhängernas diameter ca 1 cm. Sruvlås.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK