LEKSAKSFORDON, plåt, " Tinplate Space Patrol X-11 Tank", Yonezawa, Japan, ca 1964.

Längd 21cm.

Övre delen av bakre antenn är kompletterad. Bruksslitage. Repor och lackskador. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Ej fullständigt genomgången.

Utropspris
4 000 SEK