SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, 1900-talets mitt.

Förgylld och bronserad. Skuret krön med rosor och rocailler. Bord med marmorskiva. Bordets bredd 69. Djup 20. Höjd 60 cm. Spegelns höjd 142. Bredd 68 cm.

Repor och märken. Något färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK