Automatisk, datum, guldfärgad urtavla, plexiglas, diameter 36mm, ref 1625, serienr 1878364. Jubileelänk, viklås, omkrets 19cm. Certifikat, sigill, box och ytterkartong medföljer.
Slitage. Obetydlig repa på urtavla. Glas med repor. Band uttöjt, repor, slitage.