SERVERINGSVAGN, design Alberto Roselli, Husqvarna, 1900-talets andra hälft.

Hårdplast. Löstagbar bricka. Ett hyllplan. På hjul. Etikettmärkt Husqvarna. 57 x 57. Höjd 64 cm.

Repor och märken. Infästning till hyllplan saknas.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

740. Bjørn Nørgaard, Utan titel.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK