KONFEKTSKÅL, silver, Ryssland, Moskva 1828, oidentifierad mästare. Vikt 485 g.

Invändigt förgylld. Höjd 10,4 cm.

Bruksslitage

Proveniens

enligt uppgift tillhört Aurora Karamzin

Utropspris
600 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

956. Helene Schjerfbeck, "Bilderboken".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK