KISTA, 1700-tal.

KISTA, 1700-tal.

Trä, beslag i metall. Längd 152, bredd 67, höjd 65 cm. Nyckel finns.

Slitage, skador på beslag, sprickor. Renoverad samt kompletterad. Senare målning samt brännmärkning.

Utropspris
1 500 SEK