FOTOALBUM, 2 st, sekelskiftet 1800/1900.

Skinnpärmar med präglat mönster. Porträttfoton. Längd 27 - 29, bredd 21 - 23,5 cm.

Slitage. Fläckar och ryggskador. Lösa foton och blad. Defekta beslag. Ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK