Wilhelm Behm

(Sverige, 1859-1934)
Wilhelm Behm
(Sverige, 1859-1934)

WILHELM BEHM, olja på duk, signerad.

Landskap med rött hus i bakgrunden. Ca 25,5 x 17,5 cm.

Enstaka repor, ytsmuts.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

424. Barbro Nilsson, matta, "Violetta blå", tät rya, ca 243,5 x 142 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK