Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Carl Edvard Tullberg

(Sverige, 1853-1914)
Carl Edvard Tullberg
(Sverige, 1853-1914)

CARL EDVARD TULLBERG, olja på duk, signerad.

Norrländskt landskap med jägare och hund på stig. Dubblerad. 43 x 56 cm.

Någon repa.

Utropspris
2 000 SEK