MATBORD, Börge Mogensen, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Skiva av teak. 2 fällbara klaffar. Längd 140 (total längd 250). Bredd 92. Höjd 73 cm.

Repor och märken. Några fläckar. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK