BARBIEDOCKA och SKIPPERDOCKA, Mattel, 1950/60-tal.

I originalkartong samt ställ. Längd 23,5 - 30 cm.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgångna. Extra huvud samt skor till Skipper medföljer.

Utropspris
2 000 SEK