472118

STOP, silver, Skinner & Co, london, 1917. Vikt 239 gram

Stop, silver, skinner & co, london, 1917. vikt 239 gram.

Balusterformad. Höjd: 9,5 cm.

Slitage, repor, gravyr.

Utropspris
1 500 SEK