Madeleine Pyk – en samling F769

Per Wilhelm Cedergren

(Sverige, 1820-1896)
Per Wilhelm Cedergren
(Sverige, 1820-1896)

PER WILHELM CEDERGREN. Olja på pannå. Signerad P.V.Cedergren och daterad 1884.

Vid varvet. 23,5 x 31,5 cm.

Ytsmuts.

Utropspris
3 000 SEK