Smycken
472398

RING, 18 k vitguld, briljanter tot ca 1,50 ct, svenska stämplar Mikow 1958.

Rosettmodell. Briljanter i låg fattning. Ringstorlek 20/62,5.
Motiv 16 x 15 mm.

Ringskena med slitage. Mindre repor.

Utropspris
18 000 SEK