Madeleine Pyk – en samling F769
473642

BROSCH, guld 18K och flodpärlor, otydliga stämplar, sannolikt Frankrike / Italien. Vikt ca 3,1 g.

Sannolikt omgjord. Diameter 27 mm.

Lagningar, ytsmuts.

Utropspris
200 EUR