Madeleine Pyk – en samling F769

Charles Henry Poingdestre

(Storbritannien, 1825-1905)
Charles Henry Poingdestre
(Storbritannien, 1825-1905)

CHARLES HENRY POINGDESTRE, olja på duk, signerad, otydligt daterad.

Pojke ridandes på åsna. 36 x 28 cm.

Ytslitage, retuscher, repor, fläckar.

Utropspris
3 000 SEK