BESTICK, 8 delar, bland annat Pehr Zethelius, Stockholm, 1800-talets första hälft. Totalvikt: 415 gram.

4 dessertskedar, 3 bordsgafflar, 1 bordssked.

Slitage, repor, bucklor, böjda.

Gafflar med Adliga ätten Leijonflychts vapen.

Utropspris
1 500 SEK