William Adolphus Knell

(England, 1805-1875)
William Adolphus Knell
(England, 1805-1875)

ADOLPHUS KNELL, olja på pannå, signerad.

Kustmotiv. 22x29 cm.

Ytsmuts, färgbortfall, färgfläckar från ram.

Utropspris
3 000 SEK