STOLAR, ett par, empire, 1800-talets början

Lackad björk, sabelben, rottingsits.

Slitage, repor, stötmärken.

Utropspris
200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

22. Hörnskåp, ett par, av Gottlieb Iwersson (mästare i Stockholm 1778-1813), Gustavianska.
Utropspris
400 000 - 600 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK