TRE FÅTÖLJER SAMT BORD, "Bowie", Mårten Claesson, Eero Koivisto och Ola Rune, David Design, 2000-tal.

Formpressad björk. Bord höjd 35, bredd 72, djup 72 cm. Stolar brännmärkta David Design Claesson, Koivisto, Rune.

Bruksslitage, repor och mindre stötmärken

Utropspris
4 000 SEK